img

Cechy dobrego blendera kielichowego

Osoby, które zastanawiają się nad wyborem blendera kielichowego mają często wątpliwości odnoszące się do tego, które z jego parametrów można uznać za najbardziej istotne. Oczywiście, nie ma jednej tylko reguły, która sprawdzałaby się bez względu na okoliczności, nie da się jednak ukryć, że kluczowe znaczenie powinna mieć odpowiednio duża moc, właściwa wielkość kielicha oraz cena, od której oczekuje się jak największej przystępności.

Moc blendera

Może się wydawać, że moc w blenderze nie ma tak dużego znaczenia, jak w wyciskarce lub w sokowirówce, musimy jednak liczyć się jednak z tym, że to tylko pozory. To właśnie od jego mocy zależy to, jak szybko będziemy przygotowywać produkty i jak starannie będą one mielone. Jeśli zależy nam tylko na standardowych rozwiązaniach, pewne niedoskonałości w tym zakresie mogą być jeszcze wybaczone, jeśli jednak planujemy wykorzystywać blender do bardziej skomplikowanych operacji, im jego moc jest większa tym lepiej.

Prosty i szybki w obsłudze

Wiele osób rezygnuje z korzystania z blendera przekonując, że jest to czynność męcząca, tymczasem okazuje się, że rozwiązanie o odpowiedniej mocy pozwala na radzenie sobie z nią z łatwością. Oczywiście, moc nie jest jedynym czynnikiem, jaki ma znaczenie, wcale nie mniej istotnym aspektem wydaje się bowiem wielkość kielicha.

Blender w kuchni

Tu sprawdza się zasada mówiąca o tym, że idealny pojemnik powinniśmy myć z łatwością, nie bez znaczenia jest jednak i to, że jego wielkość musi być dostosowana do naszych potrzeb. Nie każdy przygotowuje posiłki jedynie dla siebie, a powtarzanie tej samej czynności kilka razy potrafi być wyjątkowo męczące.

G21 Perfect Smoothie Vitality

Jednym z ciekawszych rozwiązań jest w tym kontekście blender G21 Perfect Smoothie Vitality 1680W. To jedno z tych rozwiązań, które posiada szereg zastosowań i sprawdza się znakomicie bez względu na okoliczności. Niemała jest w tym zasługa jego producenta, który sprawił, że blender może wykonać nawet 32000 obrotów na minutę. Taka moc przydaje się nie tylko podczas blendowania, ale również w czasie wykonywania bardziej skomplikowanych operacji takich, jak choćby przygotowanie koktajlu z selerem naciowym.

Przygotowanie śniadania, obiadu albo deseru zajmuje zaledwie kilka minut, a my sami możemy mieć pewność, że blender sprawdzi się bez względu na okoliczności. Oczywiście, nie ma rozwiązań idealnych i to, co odpowiada jednej osobie, nie musi być interesujące z punktu widzenia innej. W tym przypadku jednak możemy liczyć na propozycję, którą warto się zainteresować.

Agnieszka

Redakcja tkm24.pl

Zobacz również